ROYAL CARIBBEAN GROUP ПРОДАЄ БРЕНД AZAMARA

Royal Caribbean Group продав свій бренд Azamara

Royal Caribbean Group продає бренд Azamara компанії Sycamore Partners

 

Холдинг Royal Caribbean Group офіційно оголосив про укладення угоди про продаж свого бренду Azamara приватній інвестиційній компанії Sycamore Partners, що спеціалізується на споживчих, роздрібних і дистриб’юторських інвестиціях. Сума угоди складає 201 мільйон доларів.

Sycamore Partners придбає весь бренд Azamara, включаючи його флот з трьох судів і пов’язану з ним інтелектуальну власність. Угода регулюється звичайними умовами і, як очікується, буде закрита в першому кварталі 2021 року. Royal Caribbean Group зазначив, що угода дозволяє їм зосередитися на розвитку своїх брендів Royal Caribbean InternationalCelebrity Cruises і Silversea.

«Наша стратегія полягає в перенаправлення більшої частини ресурсів на три основних бренди – Royal Caribbean International, Celebrity Cruises і Silversea, і на їх розвиток у міру виходу з цього безпрецедентного періоду», – прокоментував Річард Д. Файн, президент і головний виконавчий директор Royal Caribbean Group. «Не дивлячись на це, Azamara залишається сильним брендом з величезним потенціалом для зростання, а послужний список Sycamore демонструє, що вони будуть хорошими керівниками для того, що команда Azamara побудувала за останні 13 років».
«Ми раді, що Royal Caribbean Group довірила Sycamore підтримувати Azamara на наступному етапі зростання», – сказав Стефан Калузни, керуючий директор Sycamore Partners. «Ми пишаємося можливістю співпрацювати з командою Azamara і спиратися на їх багаторічний успіх в обслуговуванні постійних клієнтів бренду. Ми впевнені, що Azamara залишиться найкращим вибором для вимогливих мандрівників, у міру відновлення круїзної індустрії». 
Поточний розклад і вартості круїзів Azamara, в рамках нової домовленості, залишаться незмінними. Royal Caribbean Group буде працювати в тісній співпраці над плавним переходом для співробітників Azamara, клієнтів та інших зацікавлених сторін. Згідно з угодою, головний виконавчий директор Azamara Керол Кабезас була призначена президентом бренду.
Також, стало відомо, що інвестиційна компанія Sycamore Partners вирішила поповнити флот Azamara, купивши лайнер Pacific Princess.
Pacific Princess – «сестра» трьох інших кораблів Azamara (Azamara JourneyAzamara Quest і Azamara Pursuit), які спочатку належали збанкрутілої в 2001 р компанії Renaissance Cruises. Судно почало роботу в 1999 р під назвою R-3. Після банкрутства компанії судно було продано Princess Cruises і перейменовано в Pacific Princess.
Після повної реконструкції Pacific Princess отримає нове ім’я і відправиться в свій перший круїз з Azamara влітку 2022 року в Європі.

Для бронирования авиабилетов, туров, круизов обращайтесь к экспертам Фиджи Вояж!

Туроператор  и Круизный Центр Фиджи Вояж
моб. +38 098 683 89 48 (авиакасса)
моб./ Viber / WhatsApp +38 067 539 26 38 (круизы и туры)
моб. +380976095539, +380954395279  (туры по Украине)
Лицензия АБ № 217417 от 27.07.2005
info@fiji.com.ua
https://fijivoyage.com/

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

Укажите цифру: *я не робот

СМОТРЕТЬ ВИДЕО

ВАМ МОЖЕТ ТАКЖЕ ПОНРАВИТСЯ

Классический экскурсионный тур в Египет с круизом по Нилу

Азия в круизах на новом лайнере Spectrum of the Seas

Авторский экскурсионный тур из серии «Днепровский уикенд» – «Днепр пешеходный»

Экскурсионный тур Очаровательная Вена

Архивы

Рубрики

Контакты:


Фиджи Вояж
Многопрофильный Туроператор и Круизный центр с 2000 года

49070, Украина, г. Днепр, Европейский бульвар, 4, оф. 415
моб. +38 098 683 89 48 (авиакасса)
моб./ Viber / WhatsApp +38 067 539 26 38 (круизы и туры)
e-mail: info@fijivoyage.com
сайты: http://www.fiji.dp.ua/ и https://fijivoyage.com/

Посетители

free counters

© Copyright 2021 by Fiji VoyageТуроператор - Круизный центр In Ukraine

UA-85957052-1